Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Capelle aan den IJssel

Rijschool Capelle aan den IJssel: alle 26 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

26rijscholen
32%geslaagd 1e examen auto (gem. Capelle aan den IJssel)
50%landelijk gemiddelde

Alle rijscholen in Capelle aan den IJssel vergelijken

26 rijscholen voor auto in Capelle aan den IJssel · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
RijLess.nl 34% 38% 4.312 examens –
Sodrive Rijopleidingen B.V. 26% 30% 2.024 examens ★ 2,3 (6)
Rijschool Mado 39% 42% 589 examens ★ 5,0 (26)
Verkeersschool Vincent Fijan 33% 44% 214 examens –
Autorijschool Lawand 20% 26% 115 examens ★ 5,0 (1)
Driver2B 27% 36% 100 examens –
Rijbewijsstore.nl 23% 29% 84 examens ★ 5,0 (1)
Autorijschool Meidoorn 44% 42% 69 examens –
AutorijschoolKarim 50% 44% 68 examens –
Shiva Autorijschool 52% 44% 68 examens ★ 5,0 (1)
Rijschool Sindy 30% 33% 64 examens –
Rijschool Blessings 48% 38% 58 examens –
Sandra's rijschool 35% 43% 53 examens –
Rijschool Sharon van der Wal 33% 37% 49 examens –
Examinateur – 19% 43 examens –
Rijschool Kooistra 36% 54% 39 examens –
ZH Rijschool 23% 26% 35 examens –
Autorijschool Emir 57% 53% 34 examens ★ 1,0 (3)
Drive Skills 9% 32% 34 examens ★ 5,0 (1)
Rijschool A-Bee 8% 35% 26 examens –
Rijschool ST-Drive 50% 43% 23 examens –
Verkeerschool Poldervaart – 30% 20 examens ★ 4,5 (2)
Autorijschool A.M. Evora – 78% 9 examens –
Orange Verkeersschool – 33% 3 examens –
CimCimi Opleidingen – 0% 1 examen –
Autorijschool Matrix – 0% 1 examen –
Hoogste slagingspercentage

Beste autorijscholen in Capelle aan den IJssel

Op basis van het eerste examen, alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens.

  1. 1Shiva Autorijschool68 examens52%
  2. 2AutorijschoolKarim68 examens50%
  3. 3Rijschool Blessings58 examens48%

Gratis proefles in Capelle aan den IJssel

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Capelle aan den IJssel.

Gratis proefles aanvragen