Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Didam

Rijschool Didam: alle 3 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Didam (Gelderland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

3rijscholen
64%geslaagd 1e examen auto (gem. Didam)
50%landelijk gemiddelde
Een straat in Didam: vergelijk de rijscholen in Didam

Alle rijscholen in Didam vergelijken

3 rijscholen voor auto in Didam · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Verkeersschool Strada 56% 56% 129 examens –
Autorijschool Eppie 83% 86% 28 examens –
Edwin de Kinkelaar Verkeersschool 77% 81% 16 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Didam (2026)

De 2 autorijscholen in Didam waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Didam (64%).

  1. 1Autorijschool Eppie23 eerste examens83%
  2. 2Verkeersschool Strada72 eerste examens56%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (1 rijschool in Didam hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Didam

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Didam. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Didam

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.