Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Gemonde

Rijschool Gemonde: alle 2 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Gemonde (Noord-Brabant) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

2rijscholen
65%geslaagd 1e examen auto (gem. Gemonde)
50%landelijk gemiddelde
De Dommel bij Gemonde: rijscholen in Gemonde vergelijken

Alle rijscholen in Gemonde vergelijken

2 rijscholen voor auto in Gemonde · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool Gestel 65% 60% 167 examens ★ 2,3 (3)
Rijschool Seen 64% 63% 41 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Gemonde (2026)

De 2 autorijscholen in Gemonde waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Gemonde (65%).

  1. 1Autorijschool Gestel92 eerste examens65%
  2. 2Rijschool Seen25 eerste examens64%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee. Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Gemonde

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Gemonde. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Gemonde

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.