Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Lochem

Rijschool Lochem: alle 4 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Lochem (Gelderland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

4rijscholen
46%geslaagd 1e examen auto (gem. Lochem)
50%landelijk gemiddelde
Het landschap bij Lochem bij zonsondergang: rijscholen in Lochem vergelijken

Alle rijscholen in Lochem vergelijken

4 rijscholen voor auto in Lochem · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Verkeersschool Lochem 25% 38% 69 examens –
Autorijschool Facht 64% 60% 47 examens –
Verkeersschool Branji 45% 49% 35 examens –
RijschoolBart – 55% 11 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Lochem (2026)

De 3 autorijscholen in Lochem waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Lochem (46%).

  1. 1Autorijschool Facht28 eerste examens64%
  2. 2Verkeersschool Branji20 eerste examens45%
  3. 3Verkeersschool Lochem24 eerste examens25%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (1 rijschool in Lochem hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Lochem

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Lochem. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Lochem

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.