Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Stiens

Rijschool Stiens: alle 7 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Stiens (Fryslân) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

7rijscholen
47%geslaagd 1e examen auto (gem. Stiens)
50%landelijk gemiddelde

Alle rijscholen in Stiens vergelijken

7 rijscholen voor auto in Stiens · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool R. Kort 41% 49% 91 examens –
De Leeuwarder Autorijschool 41% 43% 68 examens –
Rijschool de Vos 33% 38% 37 examens –
Rijschool Rij Bij Bart 70% 71% 31 examens –
Chris op wielen – 24% 29 examens –
Rijschool Rij Bij Peter 70% 71% 14 examens –
058Rijles – 21% 14 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Stiens (2026)

De 4 autorijscholen in Stiens waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Stiens (47%).

  1. 1Rijschool Rij Bij Bart23 eerste examens70%
  2. 2Autorijschool R. Kort44 eerste examens41%
  3. 2De Leeuwarder Autorijschool27 eerste examens41%
  4. 4Rijschool de Vos21 eerste examens33%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (3 rijscholen in Stiens hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Stiens

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Stiens. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Stiens

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.