Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Vijlen

Rijschool Vijlen: alle 2 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Vijlen (Limburg) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

2rijscholen
70%geslaagd 1e examen auto (gem. Vijlen)
50%landelijk gemiddelde
Heuvels en velden bij Vijlen: alle rijscholen in Vijlen op een rij

Alle rijscholen in Vijlen vergelijken

2 rijscholen voor auto in Vijlen · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool Krijtland 69% 76% 42 examens –
Rijschool Rij met Paul 73% 79% 19 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Vijlen (2026)

De autorijschool in Vijlen met genoeg examens voor de ranglijst. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Vijlen (70%).

  1. 1Autorijschool Krijtland32 eerste examens69%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (1 rijschool in Vijlen hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Vijlen

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Vijlen. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Vijlen

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.