Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Apeldoorn

Rijschool Apeldoorn: alle 58 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Apeldoorn (Gelderland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

58rijscholen
57%geslaagd 1e examen auto (gem. Apeldoorn)
50%landelijk gemiddelde
Paleis Het Loo in Apeldoorn: alle rijscholen in Apeldoorn op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Apeldoorn

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Apeldoorn. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Apeldoorn vergelijken

56 rijscholen voor auto in Apeldoorn · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
De Weerd Verkeersopleidingen B.V. 54% 56% 576 examens –
Verkeersschool RijVlot 64% 68% 490 examens –
Van Bokhorst Opleidingen B.V. 70% 68% 293 examens ★ 5,0 (1)
Rijschool Topper 55% 55% 243 examens –
Bloemzaad Verkeersopleidingen B.V. 69% 72% 211 examens –
B. Nikyar 35% 43% 166 examens –
Verkeersschool Frank Schuurman 70% 69% 166 examens –
E. Kholmy 46% 48% 110 examens –
Autorijschool Kholmy 17% 29% 103 examens –
Mijn AutoRijschool.nl 34% 44% 103 examens ★ 5,0 (1)

Toon alle 56 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Apeldoorn (2026)

De 10 autorijscholen in Apeldoorn waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 33 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Apeldoorn (57%).

  1. 1Rijschool Zuidbroek28 eerste examens75%
  2. 2Rijschool Nederland46 eerste examens74%
  3. 3Henk Wijnbergen40 eerste examens73%
  4. 3Rijschool Kevin van de Bunt22 eerste examens73%
  5. 5Autorijschool R. Van Der Vegt25 eerste examens72%
  6. 6Van Bokhorst Opleidingen B.V.184 eerste examens70%
  7. 6Verkeersschool Frank Schuurman104 eerste examens70%
  8. 6Autorijschool Konings44 eerste examens70%
  9. 9Bloemzaad Verkeersopleidingen B.V.153 eerste examens69%
  10. 9Rij-Academy Apeldoorn70 eerste examens69%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (23 rijscholen in Apeldoorn hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Apeldoorn

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.