Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Breda

Rijschool Breda: alle 54 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Breda (Noord-Brabant) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

54rijscholen
45%geslaagd 1e examen auto (gem. Breda)
50%landelijk gemiddelde
De haven in het centrum van Breda: alle rijscholen in Breda op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Breda

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Breda. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Breda vergelijken

51 rijscholen voor auto in Breda · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Auto & Motor Rijschool Riffi 44% 43% 479 examens –
Altan Autorijschool 36% 39% 281 examens ★ 5,0 (1)
Rijschool Tilburg 44% 45% 174 examens –
Drive Smart 46% 49% 157 examens –
Verkeersschool Besure 52% 47% 121 examens –
Alhaj rijopleiding 40% 34% 112 examens ★ 5,0 (1)
Rijschool Anwar 39% 47% 112 examens –
Rijschool Bart 19% 36% 106 examens –
Rijschool Redouan 31% 43% 104 examens ★ 5,0 (1)
Autorijschool Addie Voesenek 48% 53% 104 examens ★ 1,0 (1)

Toon alle 51 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Breda (2026)

De 10 autorijscholen in Breda waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 29 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Breda (45%).

  1. 1Rijschool In Control26 eerste examens73%
  2. 2Verkeersschool Cees & Co22 eerste examens68%
  3. 3Autorijschool v/d Muysenberg36 eerste examens67%
  4. 4DRIVE4SUCCESS55 eerste examens65%
  5. 5Rijschool 076-breda25 eerste examens64%
  6. 6NAZ Rijschool35 eerste examens63%
  7. 7Soerin Rij-opleidingen25 eerste examens60%
  8. 8Autorijschool Chantal Damen24 eerste examens54%
  9. 9Verkeersschool Besure65 eerste examens52%
  10. 10Autorijschool Addie Voesenek48 eerste examens48%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (22 rijscholen in Breda hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Breda

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.