Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Nijmegen

Rijschool Nijmegen: alle 53 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Nijmegen (Gelderland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

53rijscholen
50%geslaagd 1e examen auto (gem. Nijmegen)
50%landelijk gemiddelde
De Waalbrug bij Nijmegen, waar je de rijscholen in Nijmegen kunt vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Nijmegen

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Nijmegen. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Nijmegen vergelijken

53 rijscholen voor auto in Nijmegen · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool Speed 48% 48% 540 examens –
Rijschool NivoXL 51% 52% 492 examens –
SnelGeslaagd.com 40% 40% 484 examens ★ 1,5 (2)
Verkeersschool NOVA 65% 60% 259 examens ★ 5,0 (1)
Autorijschool Paul Lam B.V. 47% 46% 252 examens –
Autorijschool Schevers 43% 41% 129 examens –
Cooperatieve Vereniging Autorijschool Correct U.A. 42% 48% 112 examens –
Rijschool Creatief 23% 27% 104 examens –
Autorijschool Crossing 39% 44% 95 examens –
Wim 26% 37% 83 examens –

Toon alle 53 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Nijmegen (2026)

De 10 autorijscholen in Nijmegen waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 24 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Nijmegen (50%).

  1. 1024drive43 eerste examens88%
  2. 2Autorijschool VNM41 eerste examens76%
  3. 3Autorijschool Manders22 eerste examens73%
  4. 4Autorijschool Irene55 eerste examens71%
  5. 4Autorijschool Vanity24 eerste examens71%
  6. 6Rijschool Pluim20 eerste examens70%
  7. 7Verkeersschool NOVA150 eerste examens65%
  8. 8Autorijschool Mink33 eerste examens64%
  9. 9ViaQenS23 eerste examens61%
  10. 10Autorijschool Rijmegen20 eerste examens60%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (29 rijscholen in Nijmegen hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Nijmegen

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.