Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Den Haag

Rijschool Den Haag: alle 304 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Den Haag (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

304rijscholen
38%geslaagd 1e examen auto (gem. Den Haag)
50%landelijk gemiddelde
Den Haag
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Den Haag

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Den Haag. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Rijscholen Den Haag vergelijken

Ook wanneer je op zoek bent naar het hoogste slagingspercentage, een spoedcursus of all in pakket vind je hier wat je zoekt.

297 rijscholen voor auto in Den Haag · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Drive XXL 28% 36% 631 examens –
Rijschool Bashir 34% 35% 340 examens –
Verkeersschool Philippo 55% 54% 314 examens ★ 5,0 (1)
Verkeersschool Metro V.O.F. 41% 40% 299 examens ★ 5,0 (1)
Turbodrive 30% 43% 293 examens ★ 4,2 (5)
Elite Drive B.V. 41% 35% 286 examens ★ 5,0 (1)
Verkeersschool De Ridder B.V. 52% 55% 283 examens ★ 5,0 (12)
Young Drivers Rijschool 31% 37% 279 examens –
Autorijschool "De Rijk" 53% 50% 274 examens ★ 5,0 (1)
Verkeersschool Easydriving 47% 50% 252 examens –

Toon alle 297 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Den Haag (2026)

De 10 autorijscholen in Den Haag waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 76 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Den Haag (38%).

  1. 1Rijschool Gooding21 eerste examens81%
  2. 2Autorijschool "De Gouden Raaf"24 eerste examens79%
  3. 3Rijschool Rean Meulendijks22 eerste examens73%
  4. 4Rijschool Juul21 eerste examens67%
  5. 5Rijschool Autobaan43 eerste examens65%
  6. 6Verkeersschool Philippo172 eerste examens55%
  7. 6Rijschool Patrick van der Kraan29 eerste examens55%
  8. 8Rijschool Najat26 eerste examens54%
  9. 9Autorijschool "De Rijk"126 eerste examens53%
  10. 9Autorijschool de Visser49 eerste examens53%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (221 rijscholen in Den Haag hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Den Haag

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.