Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Arnhem

Rijschool Arnhem: alle 74 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Arnhem (Gelderland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

74rijscholen
51%geslaagd 1e examen auto (gem. Arnhem)
50%landelijk gemiddelde
De John Frostbrug over de Rijn in Arnhem: alle rijscholen in Arnhem op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Arnhem

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Arnhem. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Arnhem vergelijken

73 rijscholen voor auto in Arnhem · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
GROW Rijopleidingen Arnhem 50% 50% 864 examens –
Rijschool Dick Joosten 46% 52% 363 examens –
Verkeersschool Hans Joosten 53% 52% 324 examens ★ 3,3 (3)
Autorijschool Van Den Bergh 56% 53% 252 examens –
Autorijschool de Haas 62% 66% 193 examens –
Rijschool Dua 59% 61% 168 examens –
Rijschool Drivingstudent 55% 58% 166 examens –
Rij-zen 47% 47% 145 examens –
Verkeersschool Inzicht 29% 37% 145 examens –
Time2Pass 29% 44% 139 examens –

Toon alle 73 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Arnhem (2026)

De 10 autorijscholen in Arnhem waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 41 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Arnhem (51%).

  1. 1Rij bij Ibi27 eerste examens74%
  2. 2Rijschool VerkeerTopper30 eerste examens70%
  3. 3Autorijschool Xhelil Domi NXXT44 eerste examens68%
  4. 4Verkeersschool RijSkillz21 eerste examens67%
  5. 5Autorijschool ZekerRijbewijs.nl36 eerste examens64%
  6. 6Autorijschool de Haas127 eerste examens62%
  7. 7Rijschool No Stress51 eerste examens61%
  8. 8Autorijschool Coulier43 eerste examens60%
  9. 9Rijschool Dua81 eerste examens59%
  10. 9Autorijschool Charl37 eerste examens59%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (32 rijscholen in Arnhem hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Arnhem

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.