Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Eindhoven

Rijschool Eindhoven: alle 117 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Eindhoven (Noord-Brabant) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

117rijscholen
53%geslaagd 1e examen auto (gem. Eindhoven)
50%landelijk gemiddelde
Een historische kerk in het centrum van Eindhoven: vergelijk de rijscholen in Eindhoven
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Eindhoven

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Eindhoven. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Eindhoven vergelijken

112 rijscholen voor auto in Eindhoven · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Wildenberg B.V. 69% 66% 636 examens –
Grow rijopleiding Eindhoven 52% 51% 625 examens –
Rijschool Dekker B.V. 46% 48% 600 examens ★ 5,0 (1)
Rijschool Kwaliteit Eindhoven B.V. 57% 60% 338 examens ★ 3,2 (5)
LEEUW opleidingen 40% 45% 331 examens ★ 4,0 (9)
A Pro Rijschool 55% 56% 201 examens –
Rijschool Rosh 33% 39% 186 examens –
Rijschool Koer 17% 24% 142 examens –
Autorijschool Ster 37% 44% 107 examens –
Rijschool Batu 43% 46% 105 examens –

Toon alle 112 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Eindhoven (2026)

De 10 autorijscholen in Eindhoven waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 44 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Eindhoven (53%).

  1. 1Rijschool Peter Pompert38 eerste examens92%
  2. 2Autorijschool Izmir41 eerste examens78%
  3. 3Rijschool Kennis B.V.76 eerste examens71%
  4. 3Rijschool Hessels24 eerste examens71%
  5. 5Rijschool Wildenberg B.V.396 eerste examens69%
  6. 5Autorijschool EVO26 eerste examens69%
  7. 7Rijschool Top37 eerste examens68%
  8. 8Rijschool Feka27 eerste examens67%
  9. 8Rijschool Nijkamp24 eerste examens67%
  10. 10Rijschool Regio 04037 eerste examens62%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (68 rijscholen in Eindhoven hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Eindhoven

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.