Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Almere

Rijschool Almere: alle 160 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Almere (Flevoland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

160rijscholen
43%geslaagd 1e examen auto (gem. Almere)
50%landelijk gemiddelde
De skyline van Almere weerspiegeld in het water: alle rijscholen in Almere op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Almere

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Almere. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Almere vergelijken

150 rijscholen voor auto in Almere · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Gebr. Elmers 38% 40% 566 examens –
Drive your way 29% 31% 544 examens ★ 3,0 (24)
VBOC B.V. 33% 38% 298 examens –
Autorijschool KROON 25% 33% 290 examens ★ 1,0 (1)
Autorijschool RICHELA 54% 55% 260 examens –
Autorijschool Flevo Traffic 43% 49% 255 examens ★ 5,0 (7)
JM Autorijschool 23% 31% 252 examens ★ 5,0 (1)
Autorijschool Rijzicht 60% 61% 251 examens ★ 5,0 (1)
Rijschool JesJo 45% 46% 169 examens ★ 5,0 (1)
Verkeersschool Maya 32% 35% 141 examens –

Toon alle 150 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Almere (2026)

De 10 autorijscholen in Almere waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 65 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Almere (43%).

  1. 1Lex van der Steen33 eerste examens85%
  2. 2Autorijschool ALAN42 eerste examens81%
  3. 3RVL-Almere29 eerste examens79%
  4. 4Rijschool Professional33 eerste examens76%
  5. 4Rijschool Ruud van der Linden25 eerste examens76%
  6. 6Delta Rijschool30 eerste examens73%
  7. 7L-J van Dijk27 eerste examens63%
  8. 8Autorijschool Rijzicht142 eerste examens60%
  9. 9Verkeersschool Capabel29 eerste examens59%
  10. 9Rijschool CSK22 eerste examens59%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (85 rijscholen in Almere hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Almere

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.