Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Zoetermeer

Rijschool Zoetermeer: alle 86 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Zoetermeer (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

86rijscholen
50%geslaagd 1e examen auto (gem. Zoetermeer)
50%landelijk gemiddelde
De watertoren van Zoetermeer aan het water: vergelijk de rijscholen in Zoetermeer
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Zoetermeer

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Zoetermeer. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Zoetermeer vergelijken

83 rijscholen voor auto in Zoetermeer · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool Inter 31% 32% 177 examens –
Rijschool Voor iedereen 39% 45% 155 examens –
Verkeerscentrum Zoetermeer V.O.F. 63% 70% 148 examens –
Autorijschool Resul 16% 26% 140 examens –
Quality-Drive Opleidingen B.V. 47% 55% 137 examens ★ 5,0 (1)
Verkeersschool Meerzicht en van Maanen 59% 59% 137 examens –
RijschoolBoef 44% 49% 121 examens ★ 5,0 (1)
Rijschool Taktiek 23% 34% 117 examens ★ 5,0 (5)
Verkeersschool GoPro 58% 61% 117 examens –
Car Control B.V. 29% 35% 110 examens –

Toon alle 83 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Zoetermeer (2026)

De 10 autorijscholen in Zoetermeer waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 26 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Zoetermeer (50%).

  1. 1Koot on the road28 eerste examens96%
  2. 2Autorijschool M. de Wit26 eerste examens81%
  3. 3Andeway Autorijschool22 eerste examens77%
  4. 4Roza Autorijopleidingen31 eerste examens71%
  5. 5Rijschool Lente21 eerste examens67%
  6. 6A-One Autorijopleiding20 eerste examens65%
  7. 7Be4you Rijschool25 eerste examens64%
  8. 8Verkeerscentrum Zoetermeer V.O.F.95 eerste examens63%
  9. 9Autorijschool Van Caspel41 eerste examens61%
  10. 10Verkeersschool Meerzicht en van Maanen78 eerste examens59%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (57 rijscholen in Zoetermeer hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Zoetermeer

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.