Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Dordrecht

Rijschool Dordrecht: alle 59 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Dordrecht (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

59rijscholen
39%geslaagd 1e examen auto (gem. Dordrecht)
50%landelijk gemiddelde
De oude binnenstad van Dordrecht aan het water: alle rijscholen in Dordrecht op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Dordrecht

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Dordrecht. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Dordrecht vergelijken

59 rijscholen voor auto in Dordrecht · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Verkeersschool Wierks B.V. 41% 43% 657 examens –
Autorijschool @ir 32% 38% 580 examens –
Autorijschool Lotus 25% 31% 286 examens –
Cum Laude 41% 47% 191 examens ★ 1,0 (1)
Autorijschool Martinique 51% 56% 183 examens ★ 5,0 (3)
Rijschool Flex 9% 22% 138 examens ★ 5,0 (1)
Verkeersschool Waardenburg 64% 61% 128 examens –
Autorijschool Ayse 21% 34% 113 examens ★ 5,0 (1)
Autorijschool Milan 33% 37% 109 examens –
Autorijschool Huseyin 24% 29% 92 examens ★ 5,0 (1)

Toon alle 59 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Dordrecht (2026)

De 10 autorijscholen in Dordrecht waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 31 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Dordrecht (39%).

  1. 1Autorijschool Menno Kitsz33 eerste examens79%
  2. 2Verkeersschool Waardenburg69 eerste examens64%
  3. 3Rijschool 07824 eerste examens58%
  4. 4Autorijschool Swets23 eerste examens57%
  5. 5De Beste Rijlessen.nl26 eerste examens54%
  6. 5Rijschool Stolk24 eerste examens54%
  7. 7Rijschool Indira Cviko25 eerste examens52%
  8. 7Rijschool Dielessen23 eerste examens52%
  9. 9Autorijschool Martinique97 eerste examens51%
  10. 10Rijschool Mascha30 eerste examens47%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (28 rijscholen in Dordrecht hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Dordrecht

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.