Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Bedum

Rijschool Bedum: alle 3 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Bedum (Groningen) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

3rijscholen
52%geslaagd 1e examen auto (gem. Bedum)
50%landelijk gemiddelde
Het Boterdiep in Bedum: rijscholen in Bedum vergelijken
Foto: Hardscarf, Wikimedia Commons, CC BY-SA 3.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Bedum

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Bedum. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Bedum vergelijken

3 rijscholen voor auto in Bedum · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool van Houten 61% 65% 124 examens –
Autorijschool "Freja Jonker" 38% 47% 45 examens ★ 5,0 (1)
DriveCool by Elina Schollema 33% 45% 44 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Bedum (2026)

De 2 autorijscholen in Bedum waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Bedum (52%).

  1. 1Rijschool van Houten72 eerste examens61%
  2. 2DriveCool by Elina Schollema21 eerste examens33%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (1 rijschool in Bedum hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Bedum

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.