Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Beek

Rijschool Beek: alle 2 rijscholen vergeleken

Rijschool Beek zoeken? Hier vind je alle 2 rijscholen en elke autorijschool in Beek met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

2rijscholen
66%geslaagd 1e examen auto (gem. Beek)
50%landelijk gemiddelde
Een huis aan de Grubbenvorsterweg in Sevenum, vlak bij Beek: alle rijscholen in Beek op een rij
Foto: Gerard Dukker, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Beek

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Beek. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Beek vergelijken

2 rijscholen voor auto in Beek · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
autorijschool Cynthia 67% 69% 36 examens –
Autorijschool Johan Peters, Rijinstructeur Ingrid Hendriksen 64% 60% 15 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Beek (2026)

De autorijschool in Beek met genoeg examens voor de ranglijst. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Beek (66%).

  1. 1autorijschool Cynthia24 eerste examens67%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (1 rijschool in Beek had er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

CBR-cijfers

Rijschool Beek in cijfers

Rijscholen
2
Geslaagd 1e examen (auto)
66%
landelijk 50% · scholen met 10+ examens

Per rijbewijs in Beek

Geslaagd bij het eerste examen, gemiddeld over de rijscholen in Beek met minstens 10 eerste examens.

  • Auto2 rijscholen · 51 examens · boven landelijk
    66%landelijk 50%

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Autorijschool Beek kiezen

Het CBR telt in Beek 2 autorijscholen. Hun leerlingen deden samen 35 eerste praktijkexamens voor het rijbewijs B, en 66% slaagde in één keer. Dat is boven het landelijk gemiddelde van 50%.

Het belangrijkste getal is het percentage leerlingen dat in één keer slaagt. Weeg het aantal examens mee: bij weinig examens zegt een percentage nog niet veel.

Examen doen vanuit Beek

De meeste leerlingen van rijscholen in Beek doen examen bij Examencentrum Urmond, hemelsbreed 50 km. Daar slaagde 67% van hen bij het eerste examen (alle kandidaten bij dat centrum: 60%). Examencentrum Doetinchem (63 km) wordt ook veel gebruikt.

Veelgestelde vragen over rijscholen in Beek

Hoeveel rijscholen zijn er in Beek?

Het CBR telt in Beek 2 rijscholen.

Wat is het slagingspercentage van rijscholen in Beek?

Bij de autorijscholen in Beek slaagde gemiddeld 66% bij het eerste praktijkexamen (35 examens bij rijscholen met minstens 10 examens, CBR). Landelijk is dat 50%.

Welke autorijschool in Beek heeft het hoogste slagingspercentage?

Kijken we naar het eerste examen bij minstens 20 examens, dan scoort autorijschool Cynthia het hoogst met 67% (24 examens). Bekijk ook de reviews: die vertellen hoe de lessen zijn.

Waar doe je rijexamen vanuit Beek?

De meeste leerlingen uit Beek doen examen bij CBR-examencentrum Urmond, hemelsbreed 50 km.

Kan ik in Beek rijles in een automaat nemen?

Het CBR noemt in Beek geen autorijschool met automaatles. Kijk ook in de plaatsen in de buurt.

Wat kost rijles in Beek?

Wij tonen alleen prijzen die rijscholen zelf publiceren. Wat je rijbewijs ongeveer kost, reken je uit met de kostencalculator.

Hoe vraag ik een gratis proefles aan?

Via Rijschoolspecialist.nl vraag je een gratis eerste rijles aan bij een door ons geselecteerde rijschool in de buurt.

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Beek

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.