Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Bennekom

Rijschool Bennekom: alle 4 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Bennekom (Gelderland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

4rijscholen
61%geslaagd 1e examen auto (gem. Bennekom)
50%landelijk gemiddelde
Bloeiende tulpen bij Bennekom: alle rijscholen in Bennekom op een rij
Foto: Ben Bender, Wikimedia Commons, CC BY-SA 3.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Bennekom

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Bennekom. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Bennekom vergelijken

4 rijscholen voor auto in Bennekom · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Van den Top Rijopleidingen 66% 60% 194 examens ★ 5,0 (1)
Heitink/Kruijt 64% 64% 69 examens –
Algemene Rijopleiding Willems 50% 54% 48 examens –
Drive strong B.V. 39% 49% 43 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Bennekom (2026)

De 4 autorijscholen in Bennekom waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Bennekom (61%).

  1. 1Van den Top Rijopleidingen120 eerste examens66%
  2. 2Heitink/Kruijt47 eerste examens64%
  3. 3Algemene Rijopleiding Willems22 eerste examens50%
  4. 4Drive strong B.V.23 eerste examens39%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee. Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Bennekom

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.