Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Berkel-Enschot

Rijschool Berkel-Enschot: alle 8 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Berkel-Enschot (Noord-Brabant) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

8rijscholen
46%geslaagd 1e examen auto (gem. Berkel-Enschot)
50%landelijk gemiddelde
De Sint-Willibrorduskerk in Berkel-Enschot: alle rijscholen in Berkel-Enschot op een rij
Foto: Michielverbeek, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Berkel-Enschot

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Berkel-Enschot. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Berkel-Enschot vergelijken

7 rijscholen voor auto in Berkel-Enschot · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Finus 31% 32% 133 examens –
Autorijschool High Level 48% 47% 72 examens –
Laura Gerritsen 43% 52% 56 examens –
Het Verkeershuis 57% 61% 28 examens ★ 5,0 (1)
Autorijschool Van De Sanden 60% 61% 23 examens –
Autorijschool Drive2Go 54% 70% 20 examens –
Rijschool Move 64% 67% 15 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Berkel-Enschot (2026)

De 3 autorijscholen in Berkel-Enschot waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Berkel-Enschot (46%).

  1. 1Autorijschool High Level29 eerste examens48%
  2. 2Laura Gerritsen30 eerste examens43%
  3. 3Finus45 eerste examens31%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (4 rijscholen in Berkel-Enschot hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Berkel-Enschot

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.