Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Bunde

Rijschool Bunde: alle 5 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Bunde (Limburg) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

5rijscholen
72%geslaagd 1e examen auto (gem. Bunde)
50%landelijk gemiddelde
Een straat in Bunde: rijscholen in Bunde vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Bunde

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Bunde. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Bunde vergelijken

5 rijscholen voor auto in Bunde · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Demi Luijten 69% 62% 129 examens –
Augustin Verkeersopleidingen 82% 81% 59 examens –
Autorijschool Gerberga 65% 71% 42 examens –
Rijschool Cobben 55% 48% 27 examens –
Autorijschool Marcelis 78% 80% 20 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Bunde (2026)

De 3 autorijscholen in Bunde waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Bunde (72%).

  1. 1Augustin Verkeersopleidingen45 eerste examens82%
  2. 2Rijschool Demi Luijten88 eerste examens69%
  3. 3Autorijschool Gerberga26 eerste examens65%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (2 rijscholen in Bunde hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Bunde

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.