Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Deventer

Rijschool Deventer: alle 28 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Deventer (Overijssel) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

28rijscholen
47%geslaagd 1e examen auto (gem. Deventer)
50%landelijk gemiddelde
De binnenstad van Deventer aan de IJssel: vergelijk de rijscholen in Deventer
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Deventer

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Deventer. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Deventer vergelijken

28 rijscholen voor auto in Deventer · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
GROW Rijopleidingen Deventer/Apeldoorn 43% 50% 434 examens –
Verkeersschool Joop Hagen 64% 65% 292 examens ★ 1,5 (8)
Rijschool Salland V.O.F. 52% 53% 245 examens –
Rudy Nutbeij Rijopleidingen B.V. 35% 42% 200 examens –
Sure to Pass 31% 32% 190 examens –
Rijschool Elles 54% 56% 187 examens ★ 3,0 (2)
DalolanD 31% 40% 134 examens –
walat 43% 45% 116 examens –
Postma Rijopleidingen B.V. 52% 55% 116 examens –
Rijschool Jaap Huisman 11% 39% 94 examens –

Toon alle 28 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Deventer (2026)

De 10 autorijscholen in Deventer waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 21 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Deventer (47%).

  1. 1Rijschool Luuk Steenbergen25 eerste examens80%
  2. 2Verkeersschool Joop Hagen185 eerste examens64%
  3. 3Autorijschool Koerhuis54 eerste examens61%
  4. 4Rijschool Cents31 eerste examens58%
  5. 5Rijschool Elles89 eerste examens54%
  6. 6Rijschool Karrenbeld43 eerste examens53%
  7. 7Rijschool Salland V.O.F.126 eerste examens52%
  8. 7Postma Rijopleidingen B.V.64 eerste examens52%
  9. 9Verkeersschool Visser57 eerste examens51%
  10. 10Reflex Autorijschool44 eerste examens45%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (7 rijscholen in Deventer hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Deventer

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.