Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Duiven

Rijschool Duiven: alle 15 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Duiven (Gelderland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

15rijscholen
51%geslaagd 1e examen auto (gem. Duiven)
50%landelijk gemiddelde
Een panorama van Duiven: alle rijscholen in Duiven op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Duiven

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Duiven. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Duiven vergelijken

12 rijscholen voor auto in Duiven · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Rob Janssen.nl 47% 55% 93 examens –
Aris-Velperbroek 45% 48% 65 examens –
Autorijschool Patrix 49% 55% 65 examens ★ 5,0 (1)
Autorijschool Scholten 40% 44% 63 examens –
Rijschool Non Stop 76% 79% 43 examens –
Rijschool Henk Neijenhuis 36% 39% 36 examens –
Rijschool Fleming 62% 63% 35 examens –
Drive & Taxi Instituut 57% 60% 25 examens –
RieleX Rijopleidingen 46% 60% 20 examens –
Rijschool Op Stap – 40% 15 examens –

Toon alle 12 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Duiven (2026)

De 6 autorijscholen in Duiven waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Duiven (51%).

  1. 1Rijschool Non Stop34 eerste examens76%
  2. 2Rijschool Fleming21 eerste examens62%
  3. 3Autorijschool Patrix37 eerste examens49%
  4. 4Rijschool Rob Janssen.nl45 eerste examens47%
  5. 5Aris-Velperbroek44 eerste examens45%
  6. 6Autorijschool Scholten25 eerste examens40%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (6 rijscholen in Duiven hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Duiven

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.