Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Goes

Rijschool Goes: alle 14 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Goes (Zeeland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

14rijscholen
55%geslaagd 1e examen auto (gem. Goes)
50%landelijk gemiddelde
Een steegje met de kerk in Goes, waar je de rijscholen in Goes kunt vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Goes

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Goes. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Goes vergelijken

13 rijscholen voor auto in Goes · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Dek Opleidingen B.V. 55% 55% 1.011 examens –
Hoogesteger Verkeersopleidingen B.V. 64% 66% 587 examens –
Rijbewijs-service 31% 33% 212 examens –
Autorijschool Kievit 49% 46% 156 examens –
Rijschool Delta 57% 51% 92 examens –
Verkeersschool Fred Blommaert 29% 41% 64 examens –
Marc Autorijvaardigheid 62% 70% 56 examens –
Autorijschool Theo en Rianneke 67% 68% 47 examens –
Rijschool Clemens 20% 30% 33 examens ★ 5,0 (1)
Verkeersschool Mattemburgh Goes 30% 43% 21 examens ★ 5,0 (1)

Toon alle 13 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Goes (2026)

De 8 autorijscholen in Goes waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Goes (55%).

  1. 1Autorijschool Theo en Rianneke27 eerste examens67%
  2. 2Hoogesteger Verkeersopleidingen B.V.365 eerste examens64%
  3. 3Marc Autorijvaardigheid34 eerste examens62%
  4. 4Rijschool Delta46 eerste examens57%
  5. 5Dek Opleidingen B.V.542 eerste examens55%
  6. 6Autorijschool Kievit68 eerste examens49%
  7. 7Rijbewijs-service68 eerste examens31%
  8. 8Verkeersschool Fred Blommaert31 eerste examens29%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (5 rijscholen in Goes hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Goes

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.