Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Hillegom

Rijschool Hillegom: alle 6 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Hillegom (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

6rijscholen
57%geslaagd 1e examen auto (gem. Hillegom)
50%landelijk gemiddelde
Bloeiende tulpenvelden bij Hillegom: rijscholen in Hillegom vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Hillegom

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Hillegom. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Hillegom vergelijken

6 rijscholen voor auto in Hillegom · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool Oranje 51% 58% 117 examens –
Autorijschool Lippens 87% 83% 40 examens –
Rijschool Snel de Weg op 20% 37% 35 examens –
Rijschool Leon de Zwart 55% 58% 31 examens ★ 5,0 (2)
Rijschool Jet Blei 50% 48% 27 examens ★ 5,0 (1)
Edopgelet – 61% 18 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Hillegom (2026)

De 3 autorijscholen in Hillegom waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Hillegom (57%).

  1. 1Autorijschool Lippens30 eerste examens87%
  2. 2Rijschool Leon de Zwart20 eerste examens55%
  3. 3Autorijschool Oranje68 eerste examens51%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (3 rijscholen in Hillegom hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Hillegom

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.