Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Hoogeveen

Rijschool Hoogeveen: alle 26 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Hoogeveen (Drenthe) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

26rijscholen
46%geslaagd 1e examen auto (gem. Hoogeveen)
50%landelijk gemiddelde
Hoogeveen van bovenaf bij zonsondergang: vergelijk de rijscholen in Hoogeveen
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Hoogeveen

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Hoogeveen. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Hoogeveen vergelijken

25 rijscholen voor auto in Hoogeveen · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Kreeft Opleidingen 38% 46% 299 examens –
Rijschool De Weg 48% 46% 188 examens ★ 5,0 (1)
Autorijschool Avak 41% 51% 127 examens –
Emanuel Coenen Rijopleidingen 40% 46% 105 examens –
Rijschool Frans Visbeen 44% 49% 99 examens –
P.M. Wijnia 24% 37% 91 examens –
Autorijschool Richard Schuinder 47% 58% 90 examens –
Rijschool Jorn Stolhof 39% 42% 71 examens –
Rijschool Kevin Feeleus 63% 63% 70 examens –
Rijschool Marwa 50% 50% 68 examens –

Toon alle 25 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Hoogeveen (2026)

De 10 autorijscholen in Hoogeveen waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 17 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Hoogeveen (46%).

  1. 1Vrielink Serious Driving / Vercon20 eerste examens65%
  2. 2Rijschool Kevin Feeleus41 eerste examens63%
  3. 3Rijschool Reitsma28 eerste examens61%
  4. 4Meneerverkeer Rijopleidingen30 eerste examens57%
  5. 5Eikelenboom Rijopleiding20 eerste examens55%
  6. 6NXXT Evelien Mulder23 eerste examens52%
  7. 7Rijschool Marwa28 eerste examens50%
  8. 7Rijacademie Uturn26 eerste examens50%
  9. 9Rijschool De Weg87 eerste examens48%
  10. 10Autorijschool Richard Schuinder51 eerste examens47%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (8 rijscholen in Hoogeveen hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Hoogeveen

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.