Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Meppel

Rijschool Meppel: alle 22 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Meppel (Drenthe) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

22rijscholen
48%geslaagd 1e examen auto (gem. Meppel)
50%landelijk gemiddelde
Een molen aan het water in Meppel, waar je de rijscholen in Meppel kunt vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Meppel

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Meppel. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Meppel vergelijken

22 rijscholen voor auto in Meppel · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Commection 62% 61% 145 examens –
Aziz rijschool 30% 39% 135 examens –
Rijschool eigenweg 47% 53% 101 examens –
CO - DRIVER 26% 33% 96 examens –
Autorijschool Deluxe 36% 42% 92 examens –
Rijschool Westerveld 53% 60% 89 examens –
Rijschool Rij-Xpert 20% 42% 65 examens –
Autorijschool Nico ten Kate 71% 73% 63 examens –
De Rijmeester 48% 51% 61 examens –
Edwin Rengelink 54% 56% 57 examens –

Toon alle 22 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Meppel (2026)

De 10 autorijscholen in Meppel waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 14 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Meppel (48%).

  1. 1Autorijschool Nico ten Kate41 eerste examens71%
  2. 2Commection91 eerste examens62%
  3. 3Rijschool Nieuwenhuis39 eerste examens59%
  4. 4Edwin Rengelink28 eerste examens54%
  5. 5Rijschool Westerveld53 eerste examens53%
  6. 6De Rijmeester29 eerste examens48%
  7. 7Rijschool eigenweg55 eerste examens47%
  8. 8Rijschool Perdiep20 eerste examens45%
  9. 9RijschoolSAMS21 eerste examens38%
  10. 10Autorijschool Deluxe45 eerste examens36%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (8 rijscholen in Meppel hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Meppel

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.