Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Middenmeer

Rijschool Middenmeer: alle 4 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Middenmeer (Noord-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

4rijscholen
49%geslaagd 1e examen auto (gem. Middenmeer)
50%landelijk gemiddelde
Akkers en kassen bij Middenmeer, waar je de rijscholen in Middenmeer kunt vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Middenmeer

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Middenmeer. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Middenmeer vergelijken

4 rijscholen voor auto in Middenmeer · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool Jeffrey Vleugel 49% 51% 74 examens ★ 5,0 (1)
Autorijschool Tineke 57% 71% 34 examens –
Autorijschool Vleugel 36% 52% 23 examens –
Rijschool Rem – 73% 15 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Middenmeer (2026)

De 2 autorijscholen in Middenmeer waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Middenmeer (49%).

  1. 1Autorijschool Tineke21 eerste examens57%
  2. 2Autorijschool Jeffrey Vleugel39 eerste examens49%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (2 rijscholen in Middenmeer hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Middenmeer

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.