Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Oosterhout

Rijschool Oosterhout: alle 19 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Oosterhout (Noord-Brabant) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

19rijscholen
56%geslaagd 1e examen auto (gem. Oosterhout)
50%landelijk gemiddelde
Een kerk in Teteringen, vlak bij Oosterhout: alle rijscholen in Oosterhout op een rij
Foto: Ger Barbiers, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Oosterhout

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Oosterhout. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Oosterhout vergelijken

18 rijscholen voor auto in Oosterhout · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Auto Rijschool " Jin " 41% 54% 84 examens –
Autorijschool Switch 68% 73% 63 examens –
Autorijschool Ooster 18% 29% 51 examens –
Rijschool Berber 59% 59% 49 examens –
Stuur & Co 57% 66% 44 examens –
Rijschool Natah 81% 80% 44 examens –
Rijschool RoadReady 29% 35% 37 examens –
Rijschool-wies.nl 70% 74% 34 examens –
Autorijschool Lisette 59% 64% 33 examens –
ARAM Examens 20% 25% 32 examens –

Toon alle 18 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Oosterhout (2026)

De 7 autorijscholen in Oosterhout waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Oosterhout (56%).

  1. 1Rijschool Natah32 eerste examens81%
  2. 2Rijschool-wies.nl23 eerste examens70%
  3. 3Autorijschool Switch41 eerste examens68%
  4. 4Rijschool Berber27 eerste examens59%
  5. 4Autorijschool Lisette22 eerste examens59%
  6. 6Stuur & Co28 eerste examens57%
  7. 7Auto Rijschool " Jin "37 eerste examens41%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (11 rijscholen in Oosterhout hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Oosterhout

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.