Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Reusel

Rijschool Reusel: alle 6 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Reusel (Noord-Brabant) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

6rijscholen
61%geslaagd 1e examen auto (gem. Reusel)
50%landelijk gemiddelde
Een ven bij Reusel: vergelijk de rijscholen in Reusel
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Reusel

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Reusel. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Reusel vergelijken

6 rijscholen voor auto in Reusel · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool de Toekomst V.O.F. 61% 67% 98 examens –
Rijschool Reniers 77% 75% 96 examens –
Rijschool B. Adams 63% 66% 59 examens –
Rijschool Hendrikx 25% 40% 48 examens –
Rijschool Aalders 33% 41% 27 examens –
Rijschool 2000 R. – 100% 1 examen –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Reusel (2026)

De 4 autorijscholen in Reusel waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Reusel (61%).

  1. 1Rijschool Reniers73 eerste examens77%
  2. 2Rijschool B. Adams35 eerste examens63%
  3. 3Autorijschool de Toekomst V.O.F.66 eerste examens61%
  4. 4Rijschool Hendrikx24 eerste examens25%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (2 rijscholen in Reusel hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Reusel

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.