Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Rijssen

Rijschool Rijssen: alle 14 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Rijssen (Overijssel) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

14rijscholen
59%geslaagd 1e examen auto (gem. Rijssen)
50%landelijk gemiddelde
Een molen in Rijssen: alle rijscholen in Rijssen op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Rijssen

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Rijssen. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Rijssen vergelijken

14 rijscholen voor auto in Rijssen · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Hermen 56% 59% 286 examens ★ 4,0 (1)
V.O.F. "HSR" Henk Seppenwoolde Rij-Instructie 62% 62% 171 examens –
Rijschool Berno Harmsen 31% 36% 132 examens –
Autobedrijf te Morsche V.O.F. 70% 68% 102 examens –
Marissink Rijopleidingen 65% 66% 92 examens –
Rijinstructeur Erika Wolff 53% 52% 67 examens –
Rijschool Dieuwer 82% 78% 54 examens ★ 5,0 (1)
Autorijschool E. Mouw 67% 56% 50 examens –
Lessen met Lisa 55% 57% 37 examens ★ 5,0 (1)
Autorijschool Schutte 67% 62% 26 examens –

Toon alle 14 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Rijssen (2026)

De 9 autorijscholen in Rijssen waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Rijssen (59%).

  1. 1Rijschool Dieuwer38 eerste examens82%
  2. 2Autobedrijf te Morsche V.O.F.61 eerste examens70%
  3. 3Autorijschool E. Mouw27 eerste examens67%
  4. 4Marissink Rijopleidingen57 eerste examens65%
  5. 5V.O.F. "HSR" Henk Seppenwoolde Rij-Instructie97 eerste examens62%
  6. 6Rijschool Hermen151 eerste examens56%
  7. 7Lessen met Lisa20 eerste examens55%
  8. 8Rijinstructeur Erika Wolff36 eerste examens53%
  9. 9Rijschool Berno Harmsen54 eerste examens31%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (5 rijscholen in Rijssen hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Rijssen

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.