Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Schagen

Rijschool Schagen: alle 6 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Schagen (Noord-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

6rijscholen
50%geslaagd 1e examen auto (gem. Schagen)
50%landelijk gemiddelde
De West-Friese markt in Schagen: alle rijscholen in Schagen op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Schagen

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Schagen. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Schagen vergelijken

6 rijscholen voor auto in Schagen · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Rick 50% 56% 322 examens –
Autorijschool Vanelli 50% 42% 66 examens –
Rijschool Schagen 54% 64% 55 examens –
Rijschool jet 42% 50% 50 examens –
Rijschool van Os 48% 56% 43 examens –
Rijschool Schutte – 33% 3 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Schagen (2026)

De 5 autorijscholen in Schagen waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Schagen (50%).

  1. 1Rijschool Schagen35 eerste examens54%
  2. 2Rijschool Rick177 eerste examens50%
  3. 2Autorijschool Vanelli24 eerste examens50%
  4. 4Rijschool van Os23 eerste examens48%
  5. 5Rijschool jet24 eerste examens42%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (1 rijschool in Schagen hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Schagen

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.