Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Stadskanaal

Rijschool Stadskanaal: alle 7 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Stadskanaal (Groningen) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

7rijscholen
54%geslaagd 1e examen auto (gem. Stadskanaal)
50%landelijk gemiddelde
Een kerk aan het kanaal in Stadskanaal: rijscholen in Stadskanaal vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Stadskanaal

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Stadskanaal. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Stadskanaal vergelijken

7 rijscholen voor auto in Stadskanaal · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool John de Graaf 67% 64% 56 examens –
Rijschool Waterland 52% 55% 51 examens –
Unique Driving 37% 36% 39 examens –
Reintke Rijopleidingen 50% 48% 25 examens –
Rijschool Stakka – 71% 7 examens –
Rijschool Beerends – 60% 5 examens –
Autorijschool The Future – 100% 2 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Stadskanaal (2026)

De 2 autorijscholen in Stadskanaal waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Stadskanaal (54%).

  1. 1Autorijschool John de Graaf33 eerste examens67%
  2. 2Rijschool Waterland25 eerste examens52%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (5 rijscholen in Stadskanaal hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Stadskanaal

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.