Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Terborg

Rijschool Terborg: alle 3 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Terborg (Gelderland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

3rijscholen
40%geslaagd 1e examen auto (gem. Terborg)
50%landelijk gemiddelde
Een beeld in Terborg, waar je de rijscholen in Terborg kunt vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Terborg

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Terborg. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Terborg vergelijken

3 rijscholen voor auto in Terborg · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool Content 26% 33% 103 examens –
Rijschool van Wisch 77% 78% 18 examens –
Esdrive Rijschool – 45% 11 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Terborg (2026)

De autorijschool in Terborg met genoeg examens voor de ranglijst. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Terborg (40%).

  1. 1Autorijschool Content34 eerste examens26%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (2 rijscholen in Terborg hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Terborg

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.