Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Venlo

Rijschool Venlo: alle 27 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Venlo (Limburg) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

27rijscholen
60%geslaagd 1e examen auto (gem. Venlo)
50%landelijk gemiddelde
Een historische kerk in Venlo: vergelijk de rijscholen in Venlo
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Venlo

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Venlo. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Venlo vergelijken

25 rijscholen voor auto in Venlo · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Verkeersschool Ruud Rutten B.V. 70% 67% 495 examens –
Verkeersschool de Bruijn B.V. 59% 59% 226 examens –
Autorijschool Jan Christis B.V. 67% 68% 157 examens –
Atlas Rijschool 56% 59% 135 examens –
Rijschool Ronnie Janssen BV 57% 66% 131 examens –
Rijschool Iwan 44% 45% 92 examens –
Lona Rijschool 19% 27% 91 examens –
Khaled 28% 28% 88 examens –
Oruç Autorijschool 73% 70% 86 examens –
Rijschool Joshan 63% 63% 80 examens ★ 5,0 (3)

Toon alle 25 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Venlo (2026)

De 10 autorijscholen in Venlo waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 15 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Venlo (60%).

  1. 1Verkeersschool Hans Peelen30 eerste examens93%
  2. 2Oruç Autorijschool56 eerste examens73%
  3. 3Verkeersschool Ruud Rutten B.V.330 eerste examens70%
  4. 4Autorijschool Jan Christis B.V.105 eerste examens67%
  5. 5Rijschool Joshan41 eerste examens63%
  6. 6Verkeersschool de Bruijn B.V.136 eerste examens59%
  7. 6Rijschool Sébastien Mattioni22 eerste examens59%
  8. 8Rijschool Ronnie Janssen BV75 eerste examens57%
  9. 9Atlas Rijschool81 eerste examens56%
  10. 10Autorijschool Gürler20 eerste examens45%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (10 rijscholen in Venlo hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Venlo

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.