Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Beuningen

Rijschool Beuningen: alle 6 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Beuningen (Gelderland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

6rijscholen
69%geslaagd 1e examen auto (gem. Beuningen)
50%landelijk gemiddelde
De Toornsehof in Ewijk, vlak bij Beuningen: alle rijscholen in Beuningen op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Beuningen

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Beuningen. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Beuningen vergelijken

6 rijscholen voor auto in Beuningen · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Tom Kersten 61% 67% 57 examens –
Rijschool Peters 68% 62% 42 examens –
Autorijschool Erno Peters 73% 64% 36 examens –
Rijschool van de Ven 81% 81% 32 examens –
rijschool mulay 64% 61% 18 examens –
Mirian Knoop – 50% 4 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Beuningen (2026)

De 4 autorijscholen in Beuningen waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Beuningen (69%).

  1. 1Rijschool van de Ven26 eerste examens81%
  2. 2Autorijschool Erno Peters22 eerste examens73%
  3. 3Rijschool Peters25 eerste examens68%
  4. 4Rijschool Tom Kersten38 eerste examens61%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (2 rijscholen in Beuningen hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Beuningen

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.