Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Wijchen

Rijschool Wijchen: alle 16 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Wijchen (Gelderland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

16rijscholen
54%geslaagd 1e examen auto (gem. Wijchen)
50%landelijk gemiddelde
Een molen in Wijchen: alle rijscholen in Wijchen op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Wijchen

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Wijchen. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Wijchen vergelijken

15 rijscholen voor auto in Wijchen · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
GROW Rijopleidingen Nijmegen 48% 50% 645 examens –
Verkeersschool Ingrid van Perlo 51% 49% 418 examens –
Autorijschool Roland van Perlo 72% 70% 148 examens –
Autorijschool Bron 41% 33% 86 examens –
Autorijschool Marco 61% 63% 65 examens –
Autorijschool Suus 66% 69% 64 examens –
Rijschool Wattimena 25% 31% 52 examens –
Actief Rijopleiding 69% 70% 50 examens –
Rijschool Niek van der Neut 53% 65% 48 examens –
Autorijschool Solange van Perlo 40% 47% 36 examens –

Toon alle 15 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Wijchen (2026)

De 10 autorijscholen in Wijchen waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 11 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Wijchen (54%).

  1. 1Autorijschool Patrick23 eerste examens78%
  2. 2Autorijschool Roland van Perlo109 eerste examens72%
  3. 3Actief Rijopleiding32 eerste examens69%
  4. 4Autorijschool Suus44 eerste examens66%
  5. 5Autorijschool Marco36 eerste examens61%
  6. 6Rijschool Niek van der Neut30 eerste examens53%
  7. 7Verkeersschool Ingrid van Perlo177 eerste examens51%
  8. 8GROW Rijopleidingen Nijmegen325 eerste examens48%
  9. 9Autorijschool Bron27 eerste examens41%
  10. 10Autorijschool Solange van Perlo20 eerste examens40%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (4 rijscholen in Wijchen hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Wijchen

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.