Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Borne

Rijschool Borne: alle 5 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Borne (Overijssel) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

5rijscholen
58%geslaagd 1e examen auto (gem. Borne)
50%landelijk gemiddelde
Een trein bij Zenderen, vlak bij Borne: alle rijscholen in Borne op een rij
Foto: Jan Derk Remmers, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Borne

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Borne. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Borne vergelijken

5 rijscholen voor auto in Borne · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool Miranda Zuur 45% 57% 35 examens –
Gabriëlles Rijschool 53% 62% 34 examens –
Rijschool Harm Hoek 74% 73% 30 examens –
Rijschool Gerda van der Well – 33% 15 examens –
Verkeersschool borne/ verkeersschool kruijdenberg – 89% 9 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Borne (2026)

De 2 autorijscholen in Borne waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Borne (58%).

  1. 1Rijschool Harm Hoek23 eerste examens74%
  2. 2Autorijschool Miranda Zuur22 eerste examens45%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (3 rijscholen in Borne hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Borne

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.