Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Hengelo

Rijschool Hengelo: alle 23 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Hengelo (Overijssel) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

23rijscholen
53%geslaagd 1e examen auto (gem. Hengelo)
50%landelijk gemiddelde
De Oude Blasiuskerk in Delden, vlak bij Hengelo: alle rijscholen in Hengelo op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Hengelo

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Hengelo. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Hengelo vergelijken

22 rijscholen voor auto in Hengelo · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Ezendam Rijopleidingen B.V. 62% 60% 1.168 examens –
Rijschool Erdal Tamer 53% 53% 424 examens –
Autorijschool Rijtechnologie 22% 28% 281 examens –
Rijschool Yacoub 42% 41% 147 examens ★ 1,0 (1)
Appie Rijschool 63% 57% 116 examens ★ 5,0 (2)
Verkeersschool Martello B.V. 48% 50% 113 examens –
DIRK DE BOER RIJOPLEIDINGEN 37% 40% 110 examens ★ 1,0 (1)
Autorijschool van Dalm 41% 52% 108 examens –
Rijschool Sonja Kimble 34% 43% 108 examens –
Rijschool 2 GO 29% 48% 108 examens –

Toon alle 22 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Hengelo (2026)

De 10 autorijscholen in Hengelo waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 19 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Hengelo (53%).

  1. 1Rijschool Hemmo36 eerste examens89%
  2. 2Richard Fluttert23 eerste examens87%
  3. 3Appie Rijschool65 eerste examens63%
  4. 4Ezendam Rijopleidingen B.V.666 eerste examens62%
  5. 5Fady One46 eerste examens57%
  6. 6Rijschool Erdal Tamer194 eerste examens53%
  7. 7Rijschool Mike43 eerste examens49%
  8. 8Verkeersschool Martello B.V.60 eerste examens48%
  9. 8Autorijschool De Ster29 eerste examens48%
  10. 10Rijzoweg35 eerste examens46%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (3 rijscholen in Hengelo hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Hengelo

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.