Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Cuijk

Rijschool Cuijk: alle 6 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Cuijk (Noord-Brabant) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

6rijscholen
40%geslaagd 1e examen auto (gem. Cuijk)
50%landelijk gemiddelde
De Sint-Martinuskerk in Cuijk: vergelijk de rijscholen in Cuijk
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Cuijk

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Cuijk. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Cuijk vergelijken

6 rijscholen voor auto in Cuijk · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool De Keizer 52% 58% 150 examens –
Autorijschool Kahraman 26% 35% 120 examens –
Rijschool IBI IBI 36% 46% 56 examens –
Gaom Autorijschool 40% 47% 36 examens –
Rijschool de VerkeersVriend 40% 40% 25 examens –
Autorijschool Leonard Vlasveld – 40% 5 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Cuijk (2026)

De 3 autorijscholen in Cuijk waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Cuijk (40%).

  1. 1Rijschool De Keizer61 eerste examens52%
  2. 2Rijschool IBI IBI25 eerste examens36%
  3. 3Autorijschool Kahraman50 eerste examens26%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (3 rijscholen in Cuijk hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

CBR-cijfers · CBS

Rijschool Cuijk in cijfers

Rijscholen
6
Geslaagd 1e examen (auto)
40%
landelijk 50%
Geslaagd herexamen (auto)
52%
landelijk 50% · 229 herexamens
Inwoners
19.000
3,2 rijscholen per 10.000
17-jarigen
990
gemeente Land van Cuijk (CBS)

Per rijbewijs in Cuijk

Geslaagd bij het eerste examen, gemiddeld over de rijscholen in Cuijk.

  • Auto6 rijscholen · 392 examens · onder landelijk
    40%landelijk 50%
  • Motor1 rijschool · 3 examens
    –te weinig examens

Verloop slagingspercentage Cuijk

  • Gemiddelde Cuijk
  • Landelijk gemiddelde
Toon de cijfers per jaar
JaarCuijkLandelijkExamens
2025/2639%50%163
2024/2546%50%158
2023/2442%52%161
2022/2336%52%132
2021/2241%53%85
2020/2134%53%53
2019/2050%51%56
2018/1924%49%89
2017/1825%50%67
2016/1723%50%79
2015/1627%50%70
2014/1535%50%86

Bron: CBR en CBR open data · inwoners: CBS 2026 · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Autorijschool Cuijk kiezen

In Cuijk geven 6 autorijscholen les volgens het CBR. Hun leerlingen deden samen 163 eerste praktijkexamens voor het rijbewijs B, en 40% slaagde in één keer. Dat is onder het landelijk gemiddelde van 50%.

Kijk bij het kiezen vooral naar het percentage bij het eerste examen én naar het aantal examens: een hoog percentage over veel examens zegt meer dan over een handvol.

Rijbewijs halen in Cuijk

In Cuijk wonen ongeveer 19.000 mensen (CBS, 2026): één rijschool per 3.167 inwoners in de plaats.

In de gemeente Land van Cuijk wonen 990 jongeren van 17 jaar (CBS, 2026): de leeftijd waarop je met rijles mag beginnen.

In Noord-Brabant heeft 66,8% van de 18- tot 24-jarigen een autorijbewijs, landelijk is dat 61,9% (CBS, cijfer per provincie).

In Cuijk heeft een huishouden gemiddeld 1,08 auto's (landelijk 0,9) en ligt de oprit van de snelweg gemiddeld 2,3 km van huis (CBS).

Examen doen vanuit Cuijk

De meeste leerlingen van rijscholen in Cuijk doen examen bij Examencentrum Nijmegen, hemelsbreed 12 km. Daar slaagde 31% van hen bij het eerste examen (alle kandidaten bij dat centrum: 52%). Ook Examencentrum Tiel (37 km) worden veel gebruikt.

Motor, scooter en meer in Cuijk

Naast autorijles kun je in Cuijk terecht voor motor (1 rijschool). Kies het rijbewijs in de tabbladen bij de lijst.

Veelgestelde vragen over rijscholen in Cuijk

Hoeveel autorijscholen zijn er in Cuijk?

Het CBR telt in Cuijk 6 rijscholen.

Wat is het slagingspercentage van rijscholen in Cuijk?

Bij de autorijscholen in Cuijk slaagde gemiddeld 40% bij het eerste praktijkexamen (163 examens, CBR). Landelijk is dat 50%. Tellen we herexamens mee, dan is het 47%.

Wat is de beste rijschool in Cuijk?

Kijken we naar het eerste examen bij minstens 20 examens, dan scoort Rijschool De Keizer het hoogst met 52% (61 examens). Bekijk ook de reviews: die vertellen hoe de lessen zijn.

Waar doe je rijexamen vanuit Cuijk?

De meeste leerlingen uit Cuijk doen examen bij CBR-examencentrum Nijmegen, hemelsbreed 12 km.

Kan ik in Cuijk rijles in een automaat nemen?

Het CBR noemt in Cuijk geen autorijschool met automaatles. Kijk ook in de plaatsen in de buurt.

Wat kost rijles in Cuijk?

Wij tonen alleen prijzen die rijscholen zelf publiceren. Wat je rijbewijs ongeveer kost, reken je uit met de kostencalculator.

Kan ik een gratis proefles krijgen?

Ja, je vraagt een gratis proefles aanvragen aan bij een door ons geselecteerde rijschool in de buurt.

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Cuijk

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.