Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Milsbeek

Rijschool Milsbeek: alle 2 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Milsbeek (Limburg) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

2rijscholen
68%geslaagd 1e examen auto (gem. Milsbeek)
50%landelijk gemiddelde
Het gemeenschapshuis van Milsbeek: vergelijk de rijscholen in Milsbeek
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Milsbeek

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Milsbeek. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Milsbeek vergelijken

2 rijscholen voor auto in Milsbeek · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool Mark Scholten 72% 65% 46 examens –
Nijsten Rijvaardigheid 60% 67% 24 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Milsbeek (2026)

De autorijschool in Milsbeek met genoeg examens voor de ranglijst. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Milsbeek (68%).

  1. 1Autorijschool Mark Scholten32 eerste examens72%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (1 rijschool in Milsbeek hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

CBR-cijfers · CBS

Rijschool Milsbeek in cijfers

Rijscholen
2
Geslaagd 1e examen (auto)
68%
landelijk 50%
Geslaagd herexamen (auto)
61%
landelijk 50% · 23 herexamens
Inwoners
3.120
6,4 rijscholen per 10.000
17-jarigen
187
gemeente Gennep (CBS)

Per rijbewijs in Milsbeek

Geslaagd bij het eerste examen, gemiddeld over de rijscholen in Milsbeek.

  • Auto2 rijscholen · 70 examens · boven landelijk
    68%landelijk 50%

Verloop slagingspercentage Milsbeek

  • Gemiddelde Milsbeek
  • Landelijk gemiddelde
Toon de cijfers per jaar
JaarMilsbeekLandelijkExamens
2025/26–50%47
2024/2563%50%60
2023/2468%52%57
2022/2373%52%64
2021/2281%53%58
2020/2166%53%65
2019/2073%51%63
2018/1973%49%60
2017/1890%50%51
2016/1767%50%58
2015/1674%50%50
2014/1563%50%60

Bron: CBR en CBR open data · inwoners: CBS 2026 · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Autorijschool Milsbeek kiezen

Het CBR telt in Milsbeek 2 autorijscholen. Hun leerlingen deden samen 47 eerste praktijkexamens voor het rijbewijs B, en 68% slaagde in één keer. Dat is boven het landelijk gemiddelde van 50%.

Het belangrijkste getal is het percentage leerlingen dat in één keer slaagt. Weeg het aantal examens mee: bij weinig examens zegt een percentage nog niet veel.

Wonen en autorijden in Milsbeek

In Milsbeek wonen ongeveer 3.120 mensen (CBS, 2026): één rijschool per 1.560 inwoners in de plaats.

In de gemeente Gennep wonen 187 jongeren van 17 jaar (CBS, 2026): de leeftijd waarop je met rijles mag beginnen.

In Limburg heeft 61,4% van de 18- tot 24-jarigen een autorijbewijs, landelijk is dat 61,9% (CBS, cijfer per provincie).

In Milsbeek heeft een huishouden gemiddeld 1,35 auto's (landelijk 0,9) en ligt de oprit van de snelweg gemiddeld 0,5 km van huis (CBS).

Examen doen vanuit Milsbeek

De meeste leerlingen van rijscholen in Milsbeek doen examen bij Examencentrum Nijmegen, hemelsbreed 15 km. Daar slaagde 68% van hen bij het eerste examen (alle kandidaten bij dat centrum: 52%).

Veelgestelde vragen over rijscholen in Milsbeek

Hoeveel autorijscholen zijn er in Milsbeek?

Het CBR telt in Milsbeek 2 rijscholen.

Hoeveel leerlingen slagen in Milsbeek in één keer?

Bij de autorijscholen in Milsbeek slaagde gemiddeld 68% bij het eerste praktijkexamen (47 examens, CBR). Landelijk is dat 50%. Tellen we herexamens mee, dan is het 66%.

Wat is de beste rijschool in Milsbeek?

Kijken we naar het eerste examen bij minstens 20 examens, dan scoort Autorijschool Mark Scholten het hoogst met 72% (32 examens). Bekijk ook de reviews: die vertellen hoe de lessen zijn.

Waar doe je rijexamen vanuit Milsbeek?

De meeste leerlingen uit Milsbeek doen examen bij CBR-examencentrum Nijmegen, hemelsbreed 15 km.

Kan ik in Milsbeek rijles in een automaat nemen?

Het CBR noemt in Milsbeek geen autorijschool met automaatles. Kijk ook in de plaatsen in de buurt.

Wat kost rijles in Milsbeek?

Wij tonen alleen prijzen die rijscholen zelf publiceren. Wat je rijbewijs ongeveer kost, reken je uit met de rekenhulp voor je rijbewijs.

Kan ik een gratis proefles krijgen?

Ja, je vraagt een gratis proefles rijles aan bij een door ons geselecteerde rijschool in de buurt.

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Milsbeek

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.