Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Den Bommel

Rijschool Den Bommel: CBR-cijfers en reviews

De rijschool in Den Bommel (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

1rijschool
60%geslaagd 1e examen auto (gem. Den Bommel)
50%landelijk gemiddelde
De dijkdoorbraak bij Den Bommel op een oude foto, waar je de rijscholen in Den Bommel kunt vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Den Bommel

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Den Bommel. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Den Bommel vergelijken

1 rijschool voor auto in Den Bommel · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool Knetemann 60% 64% 97 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Den Bommel (2026)

De autorijschool in Den Bommel met genoeg examens voor de ranglijst. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Den Bommel (60%).

  1. 1Autorijschool Knetemann57 eerste examens60%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee. Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

CBR-cijfers · CBS

Rijschool Den Bommel in cijfers

Rijscholen
1
Geslaagd 1e examen (auto)
60%
landelijk 50%
Geslaagd herexamen (auto)
70%
landelijk 50% · 40 herexamens
Inwoners
1.760
5,7 rijscholen per 10.000
17-jarigen
583
gemeente Goeree-Overflakkee (CBS)

Per rijbewijs in Den Bommel

Geslaagd bij het eerste examen, gemiddeld over de rijscholen in Den Bommel.

  • Auto1 rijschool · 97 examens · boven landelijk
    60%landelijk 50%
  • Aanhanger1 rijschool · 21 examens · rond landelijk
    76%landelijk 78%

Verloop slagingspercentage Den Bommel

  • Gemiddelde Den Bommel
  • Landelijk gemiddelde
Toon de cijfers per jaar
JaarDen BommelLandelijkExamens
2025/2660%50%57
2024/2552%50%65
2023/24–52%49
2022/23–52%36
2021/2247%53%55
2020/21–53%35
2019/20–51%41
2018/19–49%48
2017/1846%50%52
2016/1746%50%52

Bron: CBR en CBR open data · inwoners: CBS 2026 · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Autorijschool Den Bommel kiezen

Het CBR telt in Den Bommel één autorijschool. De leerlingen deden samen 57 eerste praktijkexamens voor het rijbewijs B, en 60% slaagde in één keer. Dat is boven het landelijk gemiddelde van 50%.

Het belangrijkste getal is het percentage leerlingen dat in één keer slaagt. Weeg het aantal examens mee: bij weinig examens zegt een percentage nog niet veel.

Rijbewijs halen in Den Bommel

In Den Bommel wonen ongeveer 1.760 mensen (CBS, 2026): één rijschool per 1.760 inwoners in de plaats.

De gemeente Goeree-Overflakkee telt 583 zeventienjarigen (CBS, 2026); vanaf 17 mag je met rijles beginnen.

In Zuid-Holland heeft 57,6% van de 18- tot 24-jarigen een autorijbewijs, landelijk is dat 61,9% (CBS, cijfer per provincie).

In Den Bommel heeft een huishouden gemiddeld 1,29 auto's (landelijk 0,9) en ligt de oprit van de snelweg gemiddeld 2,1 km van huis (CBS).

Examen doen vanuit Den Bommel

De meeste leerlingen van rijscholen in Den Bommel doen examen bij Examencentrum Bergen op Zoom, hemelsbreed 25 km. Daar slaagde 64% van hen bij het eerste examen (alle kandidaten bij dat centrum: 49%).

Motor, scooter en meer in Den Bommel

Naast autorijles kun je in Den Bommel terecht voor aanhanger (1 rijschool, 76% in één keer geslaagd). Kies het rijbewijs in de tabbladen bij de lijst.

Veelgestelde vragen over rijscholen in Den Bommel

Hoeveel autorijscholen zijn er in Den Bommel?

Het CBR telt in Den Bommel 1 rijschool.

Wat is het slagingspercentage van rijscholen in Den Bommel?

Bij de autorijscholen in Den Bommel slaagde gemiddeld 60% bij het eerste praktijkexamen (57 examens, CBR). Landelijk is dat 50%. Tellen we herexamens mee, dan is het 64%.

Wat is de beste rijschool in Den Bommel?

Kijken we naar het eerste examen bij minstens 20 examens, dan scoort Autorijschool Knetemann het hoogst met 60% (57 examens). Bekijk ook de reviews: die vertellen hoe de lessen zijn.

Waar doe je rijexamen vanuit Den Bommel?

De meeste leerlingen uit Den Bommel doen examen bij CBR-examencentrum Bergen op Zoom, hemelsbreed 25 km.

Kan ik in Den Bommel rijles in een automaat nemen?

Het CBR noemt in Den Bommel geen autorijschool met automaatles. Kijk ook in de plaatsen in de buurt.

Wat kost rijles in Den Bommel?

Wij tonen alleen prijzen die rijscholen zelf publiceren. Wat je rijbewijs ongeveer kost, reken je uit met de kostencalculator.

Hoe vraag ik een gratis proefles aan?

Ja, je vraagt een gratis eerste rijles aan bij een door ons geselecteerde rijschool in de buurt.

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Den Bommel

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.