Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Sommelsdijk

Rijschool Sommelsdijk: alle 5 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Sommelsdijk (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

5rijscholen
47%geslaagd 1e examen auto (gem. Sommelsdijk)
50%landelijk gemiddelde
Natuur aan het Haringvliet bij Sommelsdijk: rijscholen in Sommelsdijk vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Sommelsdijk

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Sommelsdijk. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Sommelsdijk vergelijken

5 rijscholen voor auto in Sommelsdijk · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Verolme 28% 45% 122 examens –
Rijschool G.J. van der Laan 47% 46% 74 examens –
Stam Autorijschool 73% 69% 35 examens –
Auto- en Motorrijschool R. Vriends 82% 72% 25 examens ★ 5,0 (1)
Duco's Drive – 0% 1 examen –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Sommelsdijk (2026)

De 3 autorijscholen in Sommelsdijk waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Sommelsdijk (47%).

  1. 1Stam Autorijschool22 eerste examens73%
  2. 2Rijschool G.J. van der Laan32 eerste examens47%
  3. 3Rijschool Verolme50 eerste examens28%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (2 rijscholen in Sommelsdijk hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Sommelsdijk

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.