Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Den Ham

Rijschool Den Ham: alle 2 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Den Ham (Overijssel) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

2rijscholen
59%geslaagd 1e examen auto (gem. Den Ham)
50%landelijk gemiddelde
Zonsondergang boven het landschap bij Daarle, vlak bij Den Ham: alle rijscholen in Den Ham op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Den Ham

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Den Ham. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Den Ham vergelijken

2 rijscholen voor auto in Den Ham · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Wolters 62% 57% 112 examens –
Rijschool Twenterand 47% 50% 32 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Den Ham (2026)

De autorijschool in Den Ham met genoeg examens voor de ranglijst. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Den Ham (59%).

  1. 1Rijschool Wolters60 eerste examens62%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (1 rijschool in Den Ham hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Den Ham

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.