Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Ommen

Rijschool Ommen: alle 5 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Ommen (Overijssel) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

5rijscholen
47%geslaagd 1e examen auto (gem. Ommen)
50%landelijk gemiddelde
Ommen en de Vecht van bovenaf: vergelijk de rijscholen in Ommen
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Ommen

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Ommen. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Ommen vergelijken

5 rijscholen voor auto in Ommen · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Winters 51% 58% 64 examens –
Rijschool Burger 50% 59% 37 examens –
Rijschool Ronde 50% 53% 32 examens ★ 5,0 (1)
Mento 59% 67% 30 examens –
Avalonium 15% 38% 29 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Ommen (2026)

De 2 autorijscholen in Ommen waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Ommen (47%).

  1. 1Rijschool Winters35 eerste examens51%
  2. 2Rijschool Burger20 eerste examens50%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (3 rijscholen in Ommen hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Ommen

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.