Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Den Helder

Rijschool Den Helder: alle 24 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Den Helder (Noord-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

24rijscholen
48%geslaagd 1e examen auto (gem. Den Helder)
50%landelijk gemiddelde
De rode vuurtoren van Den Helder: rijscholen in Den Helder vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Den Helder

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Den Helder. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Den Helder vergelijken

21 rijscholen voor auto in Den Helder · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Wowa 22% 29% 627 examens –
Verkeersschool Istha 48% 52% 437 examens ★ 5,0 (4)
Verkeersschool Bliksem B.V. 52% 53% 296 examens –
Autorijschool Den Helder 36% 41% 164 examens –
Rijschool Anders 67% 65% 139 examens –
Rijschooljutter 17% 21% 82 examens –
Autorijschool Claudia 50% 57% 74 examens –
Rijschool Van Drimmelen 42% 51% 57 examens –
Rijschool Kaandorp 35% 45% 56 examens –
Auto- en Motorrijschool Westerhuis 65% 63% 51 examens ★ 5,0 (1)

Toon alle 21 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Den Helder (2026)

De 10 autorijscholen in Den Helder waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 13 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Den Helder (48%).

  1. 1Autorijschool Arnoud35 eerste examens83%
  2. 2Rijschool Frank35 eerste examens71%
  3. 3Rijschool Anders95 eerste examens67%
  4. 4Auto- en Motorrijschool Westerhuis31 eerste examens65%
  5. 5Verkeersschool Bliksem B.V.144 eerste examens52%
  6. 6Autorijschool Claudia40 eerste examens50%
  7. 7Verkeersschool Istha211 eerste examens48%
  8. 7Drivetimes29 eerste examens48%
  9. 9Rijschool Van Drimmelen26 eerste examens42%
  10. 10Autorijschool Den Helder45 eerste examens36%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (8 rijscholen in Den Helder hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Den Helder

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.