Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Doesburg

Rijschool Doesburg: alle 6 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Doesburg (Gelderland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

6rijscholen
50%geslaagd 1e examen auto (gem. Doesburg)
50%landelijk gemiddelde
De Martinikerk boven de daken van Doesburg: alle rijscholen in Doesburg op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Doesburg

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Doesburg. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Doesburg vergelijken

6 rijscholen voor auto in Doesburg · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Regiorijschool Sinay 66% 69% 52 examens –
Rijschool Marcel Stokman 24% 42% 48 examens –
Autorijschool Ayan 67% 71% 31 examens ★ 5,0 (1)
Autorijschool Take Control 25% 44% 25 examens –
Autorijschool Singh – 60% 20 examens ★ 5,0 (4)
Rijschool Next Generation – 56% 16 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Doesburg (2026)

De 2 autorijscholen in Doesburg waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Doesburg (50%).

  1. 1Regiorijschool Sinay35 eerste examens66%
  2. 2Rijschool Marcel Stokman21 eerste examens24%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (4 rijscholen in Doesburg hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Doesburg

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.