Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Eerbeek

Rijschool Eerbeek: alle 3 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Eerbeek (Gelderland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

3rijscholen
52%geslaagd 1e examen auto (gem. Eerbeek)
50%landelijk gemiddelde
Een kunstwerk op een rotonde in Eerbeek: alle rijscholen in Eerbeek op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Eerbeek

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Eerbeek. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Eerbeek vergelijken

3 rijscholen voor auto in Eerbeek · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
rijschoolbosch 48% 44% 63 examens –
Rijleseerbeek 58% 64% 28 examens –
Rijbwijs – 43% 23 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Eerbeek (2026)

De autorijschool in Eerbeek met genoeg examens voor de ranglijst. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Eerbeek (52%).

  1. 1rijschoolbosch33 eerste examens48%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (2 rijscholen in Eerbeek hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

CBR-cijfers · CBS

Rijschool Eerbeek in cijfers

Rijscholen
3
Geslaagd 1e examen (auto)
52%
landelijk 50%
Geslaagd herexamen (auto)
53%
landelijk 50% · 53 herexamens
Inwoners
10.200
2,9 rijscholen per 10.000
17-jarigen
205
gemeente Brummen (CBS)

Per rijbewijs in Eerbeek

Geslaagd bij het eerste examen, gemiddeld over de rijscholen in Eerbeek.

  • Auto3 rijscholen · 114 examens · rond landelijk
    52%landelijk 50%

Bron: CBR · inwoners: CBS 2026 · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Autorijschool Eerbeek kiezen

Het CBR telt in Eerbeek 3 autorijscholen. Hun leerlingen deden samen 61 eerste praktijkexamens voor het rijbewijs B, en 52% slaagde in één keer. Dat is ongeveer gelijk aan het landelijk gemiddelde van 50%.

Kijk bij het kiezen vooral naar het percentage bij het eerste examen én naar het aantal examens: een hoog percentage over veel examens zegt meer dan over een handvol.

Rijles in Eerbeek: de plaats in cijfers

In Eerbeek wonen ongeveer 10.200 mensen (CBS, 2026): één rijschool per 3.400 inwoners in de plaats.

De gemeente Brummen telt 205 zeventienjarigen (CBS, 2026); vanaf 17 mag je met rijles beginnen.

In Gelderland heeft 67,5% van de 18- tot 24-jarigen een autorijbewijs, landelijk is dat 61,9% (CBS, cijfer per provincie).

In Eerbeek heeft een huishouden gemiddeld 1,23 auto's (landelijk 0,9) en ligt de oprit van de snelweg gemiddeld 1,1 km van huis (CBS).

Examen doen vanuit Eerbeek

De meeste leerlingen van rijscholen in Eerbeek doen examen bij Examencentrum Apeldoorn, hemelsbreed 10 km. Daar slaagde 48% van hen bij het eerste examen (alle kandidaten bij dat centrum: 56%).

Veelgestelde vragen over rijscholen in Eerbeek

Hoeveel rijscholen zijn er in Eerbeek?

Het CBR telt in Eerbeek 3 rijscholen.

Wat is het slagingspercentage van rijscholen in Eerbeek?

Bij de autorijscholen in Eerbeek slaagde gemiddeld 52% bij het eerste praktijkexamen (61 examens, CBR). Landelijk is dat 50%. Tellen we herexamens mee, dan is het 49%.

Wat is de beste rijschool in Eerbeek?

Kijken we naar het eerste examen bij minstens 20 examens, dan scoort rijschoolbosch het hoogst met 48% (33 examens). Bekijk ook de reviews: die vertellen hoe de lessen zijn.

Waar doe je rijexamen vanuit Eerbeek?

De meeste leerlingen uit Eerbeek doen examen bij CBR-examencentrum Apeldoorn, hemelsbreed 10 km.

Kan ik in Eerbeek rijles in een automaat nemen?

Het CBR noemt in Eerbeek geen autorijschool met automaatles. Kijk ook in de plaatsen in de buurt.

Wat kost rijles in Eerbeek?

Wij tonen alleen prijzen die rijscholen zelf publiceren. Wat je rijbewijs ongeveer kost, reken je uit met de rekenhulp voor je rijbewijs.

Kan ik een gratis proefles krijgen?

Ja, je vraagt een gratis eerste rijles aan bij een door ons geselecteerde rijschool in de buurt.

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Eerbeek

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.