Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Emmeloord

Rijschool Emmeloord: alle 16 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Emmeloord (Flevoland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

16rijscholen
52%geslaagd 1e examen auto (gem. Emmeloord)
50%landelijk gemiddelde
Een rustige straat met bakstenen huizen in Emmeloord: vergelijk de rijscholen in Emmeloord
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Emmeloord

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Emmeloord. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Emmeloord vergelijken

14 rijscholen voor auto in Emmeloord · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Wattel B.V. 60% 58% 337 examens –
Autorijschool Ouled 47% 49% 158 examens –
Rijschool H Bakker 45% 46% 94 examens –
Rijschool Jan-Dirk Wolda 31% 36% 87 examens –
Rijschool Heibrink 76% 78% 85 examens –
Robbert van Velzen 27% 39% 79 examens –
Rijschool Your Choice 62% 63% 72 examens –
Verkeersschool Arie Stolte 18% 39% 67 examens –
Verkeersschool Beter Sturen 24% 39% 62 examens –
Rijschool Bentveld 65% 61% 62 examens –

Toon alle 14 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Emmeloord (2026)

De 9 autorijscholen in Emmeloord waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Emmeloord (52%).

  1. 1Rijschool Heibrink66 eerste examens76%
  2. 2Rijschool Bentveld37 eerste examens65%
  3. 3Rijschool Your Choice42 eerste examens62%
  4. 4Rijschool Wattel B.V.192 eerste examens60%
  5. 5Autorijschool Ouled73 eerste examens47%
  6. 6Rijschool H Bakker38 eerste examens45%
  7. 7Rijschool Jan-Dirk Wolda39 eerste examens31%
  8. 8Robbert van Velzen37 eerste examens27%
  9. 9Verkeersschool Beter Sturen21 eerste examens24%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (5 rijscholen in Emmeloord hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Emmeloord

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.