Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Urk

Rijschool Urk: alle 7 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Urk (Flevoland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

7rijscholen
52%geslaagd 1e examen auto (gem. Urk)
50%landelijk gemiddelde
De haven van Urk: rijscholen in Urk vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Urk

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Urk. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Urk vergelijken

6 rijscholen voor auto in Urk · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Post V.O.F. 47% 54% 180 examens –
Rijschool Goosen 53% 54% 142 examens –
De Rijskoel 43% 42% 48 examens –
Rijschool Urk 68% 75% 40 examens –
Auto Rijschool De Vries 73% 72% 18 examens ★ 1,0 (1)
Autorijschool Ras 45% 56% 16 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Urk (2026)

De 4 autorijscholen in Urk waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Urk (52%).

  1. 1Rijschool Urk28 eerste examens68%
  2. 2Rijschool Goosen70 eerste examens53%
  3. 3Rijschool Post V.O.F.98 eerste examens47%
  4. 4De Rijskoel21 eerste examens43%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (2 rijscholen in Urk hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Urk

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.