Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Emmen

Rijschool Emmen: alle 30 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Emmen (Drenthe) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

30rijscholen
44%geslaagd 1e examen auto (gem. Emmen)
50%landelijk gemiddelde
Avondlucht boven Emmen, waar je de rijscholen in Emmen kunt vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Emmen

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Emmen. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Emmen vergelijken

30 rijscholen voor auto in Emmen · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Opleidingscentrum DIBO 56% 58% 342 examens –
Enjoy2Drive 35% 35% 307 examens –
Verkeersschool Succes 43% 44% 185 examens ★ 5,0 (1)
Rijschool Voskuil 46% 55% 129 examens –
Rijschool Ottens 14% 21% 108 examens –
Yes Drive 31% 33% 97 examens –
Drive Safe Emmen 30% 34% 95 examens –
Yes rijschool 25% 29% 93 examens –
Rijschool Kor 28% 30% 86 examens –
Rijschool Mariëlle Beugels 42% 40% 65 examens –

Toon alle 30 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Emmen (2026)

De 10 autorijscholen in Emmen waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 21 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Emmen (44%).

  1. 1Bernsen rijopleiding36 eerste examens67%
  2. 2Autorijschool Freddy Bults34 eerste examens62%
  3. 3Verkeersschool Tent35 eerste examens57%
  4. 3rijschool-biancasterken.nl30 eerste examens57%
  5. 5Opleidingscentrum DIBO187 eerste examens56%
  6. 5Rijschool Happy Wheels27 eerste examens56%
  7. 7Rijschool Ik Rijd anders26 eerste examens54%
  8. 8Rijschool Zoer23 eerste examens52%
  9. 9Rijschool Rosita28 eerste examens50%
  10. 10Rijschool Voskuil81 eerste examens46%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (9 rijscholen in Emmen hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Emmen

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.